• " Die in de dagen Zijns vleses, gebeden en smekingen tot Dengene, Die Hem uit den dood kon verlossen, met sterke roeping en tranen geofferd hebbende, en verhoord zijnde uit de vreze. " Hebreeën 5: 7
  • " Hierna Jezus, wetende, dat nu alles volbracht was, opdat de Schrift zou vervuld worden, zeide: Mij dorst. " Johannes 19: 28

Meer over Wie zijn wij?

Contactpersonen

Moderamen

C.J. van Dam

C.J. van Dam

Functie: Ouderling-kerkvoogd
Telefoon: 0187-487504
Email: dam.steneweg@filternet.nl

J.G. van Eck

J.G. van Eck

Functie: Scriba
Telefoon: 0187-631262
Email: scriba@hhgmiddelharnis.nl

P.L. Koppenaal

P.L. Koppenaal

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-663698
Email: plkoppenaal@hotmail.com

ds. A. Kos

ds. A. Kos

Functie: predikant
Telefoon: 0187-486777
Email: akos@solcon.nl

P.L. Melissant

P.L. Melissant

Functie: Diaken
Telefoon: 0187-482352
Email: p.melissant@solcon.nl

Ouderlingen

T. Bakker

T. Bakker

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-486383
Email: t.bakker@solcon.nl

A.J. van den Berge

A.J. van den Berge

Functie: Ouderling-kerkvoogd
Telefoon: 0187-487662
Email: ajjvandenberge@visser-visser.nl

M. Goedegebuur

M. Goedegebuur

Functie: Jeugdouderling
Telefoon: 0187-609233
Email: mgoedegebuur@solcon.nl

C.J. van Dam

C.J. van Dam

Functie: Ouderling-kerkvoogd
Telefoon: 0187-487504
Email: dam.steneweg@filternet.nl

D.C. van Dam

D.C. van Dam

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-664797
Email: damvandirk@hotmail.com

J.G. van Eck

J.G. van Eck

Functie: Ouderling (scriba)
Telefoon: 0187-631262
Email: scriba@hhgmiddelharnis.nl

P.L. Koppenaal

P.L. Koppenaal

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-663698
Email: plkoppenaal@hotmail.com

E.J. Mackloet

E.J. Mackloet

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-493868
Email: ejmackloet@solcon.nl

E.J. Korteweg

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-486479
Email: ejkorteweg@solcon.nl

F. van Seters

F. van Seters

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-478873
Email: f.seters@outlook.com

J.A. Struik

J.A. Struik

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-601965
Email: hans.struik@unilever.com

D. in 't Veld

D. in 't Veld

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-632033
Email: d.int.veld@solcon.nl

Diaconie

L.W. Driece

L.W. Driece

Functie: administratie diaconie
Telefoon: 0187-489466
Email: 3241KD87@hetnet.nl

P.L. Melissant

P.L. Melissant

Functie: Diaken
Telefoon: 0187-482352
Email: p.melissant@solcon.nl

J.G. Volders

J.G. Volders

Functie: Diaken
Telefoon: 0187-489334
Email: jgvolders@hhgmiddelharnis.nl

P.W.J. Kleinloog

P.W.J. Kleinloog

Functie: Diaken
Telefoon: 0187-664203
Email: patrick.kleinloog@hotmail.com

W.J. Wolfert

W.J. Wolfert

Functie: Diaken (voorzitter diaconie)
Telefoon: 0187-844502
Email: wjwolfert@gmail.com

Kerkvoogdij

A.J. van den Berge

A.J. van den Berge

Functie: Ouderling-kerkvoogd (secretaris kerkvoogdij)
Telefoon: 0187-487662
Email: ajjvandenberge@visser-visser.nl

C.J. van Dam

C.J. van Dam

Functie: Ouderling-kerkvoogd (voorzitter kerkvoogdij)
Telefoon: 0187-487504
Email: dam.steneweg@filternet.nl

J. van Broekhoven

Functie: Kerkvoogd
Telefoon: 0187-845533
Email: Jan@janvanbroekhoven.nl

R. Rodenburg

R. Rodenburg

Functie: Kerkvoogd
Telefoon: 0187-663998
Email: reinald.rodenburg@gmail.com

L.J. Visser

L.J. Visser

Functie: Kerkvoogd
Telefoon: 0187-611696
Email: leeninavisser@planet.nl

E.J. Vogelaar

E.J. Vogelaar

Functie: Kerkvoogd
Telefoon: 0187-489186

S.L. Visser

Functie: Penningmeester
Telefoon: 0187-470185
Email: slvisser@visser-visser.nl

Kosters

L. Mijs

Telefoon: 0187-482764
Email: lmijs@hhgmiddelharnis.nl

L. Vijfhuizen

L. Vijfhuizen

Functie: Hulpkoster
Telefoon: 0187-485075

Jeugdraad

M. Goedegebuur

M. Goedegebuur

Functie: Jeugdouderling (voorzitter jeugdraad)
Telefoon: 0187-609233
Email: mgoedegebuur@solcon.nl

E. de Waard

Functie: Penningmeester
Telefoon: 0187 - 478299
Email: edwaard@zonnet.nl 

Kerkelijk bureau

L. Mijs

Telefoon: 0187-482764
Email: lmijs@hhgmiddelharnis.nl

Pastoraal medewerker

kand. M. Diepeveen

kand. M. Diepeveen

Functie: Pastoraal medewerker
Telefoon: 0187-490979
Email: m.diepeveen@gmail.com

Predikant

ds. A. Kos

ds. A. Kos

Functie: predikant
Telefoon: 0187-486777
Email: akos@solcon.nl

Financiële administratie

A. Terreehorst

Functie: administrateur
Telefoon: 0187-485541
Email: aterreehorst@filternet.nl

  • © hersteld hervormde kerk 2019