• " k ben de Wijnstok, en gij de ranken; die in Mij blijft, en Ik in hem, die draagt veel vrucht; want zonder Mij kunt gij niets doen. " Johannes 15: 5
  • " O, onze God, zult Gij geen recht tegen hen oefenen? want in ons is geen kracht tegen deze grote menigte, die tegen ons komt, en wij weten niet, wat wij doen zullen; maar onze ogen zijn op U. " 2 Kronieken 20: 12

Meer over Wie zijn wij?

Contactpersonen

Moderamen

C.J. van Dam

C.J. van Dam

Functie: Ouderling-kerkvoogd
Telefoon: 0187-487504
Email: cjvandam@hhgmiddelharnis.nl

L.W. Driece

L.W. Driece

Functie: Scriba
Telefoon: 0187-489466
Email: lwdriece@hhgmiddelharnis.nl

P.L. Koppenaal

P.L. Koppenaal

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-663698
Email: plkoppenaal@hhgmiddelharnis.nl

ds. A. Kos

ds. A. Kos

Functie: predikant
Telefoon: 0187-486777
Email: predikant@hhgmiddelharnis.nl

P.L. Melissant

P.L. Melissant

Functie: Diaken
Telefoon: 0187-482352
Email: plmelissant@hhgmiddelharnis.nl

Ouderlingen

T. Bakker

T. Bakker

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-486383
Email: tbakker@hhgmiddelharnis.nl

C.J. van Dam

C.J. van Dam

Functie: Ouderling-kerkvoogd
Telefoon: 0187-487504
Email: cjvandam@hhgmiddelharnis.nl

D.C. van Dam

D.C. van Dam

Functie: Jeugdouderling
Telefoon: 0187-664797
Email: dcvandam@hhgmiddelharnis.nl

M. Goedegebuur

M. Goedegebuur

Functie: Jeugdouderling
Telefoon: 0187-609233
Email: mgoedegebuur@hhgmiddelharnis.nl

P.L. Koppenaal

P.L. Koppenaal

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-663698
Email: plkoppenaal@hhgmiddelharnis.nl

E.J. Korteweg

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-486479
Email: ejkorteweg@hhgmiddelharnis.nl

A. Lodder

Functie: Ouderling-kerkvoogd
Email: alodder@hhgmiddelharnis.nl

C. Rottier

C. Rottier

Functie: Ouderling
Email: crottier@hhgmiddelharnis.nl

F. van Seters

F. van Seters

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-478873
Email: fvanseters@hhgmiddelharnis.nl

J.A. Struik

J.A. Struik

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-601965
Email: jastruik@hhgmiddelharnis.nl

D. in 't Veld

D. in 't Veld

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-632033
Email: dintveld@hhgmiddelharnis.nl

Diaconie

L.W. Driece

L.W. Driece

Functie: Diaken (scriba)
Telefoon: 0187-489466
Email: lwdriece@hhgmiddelharnis.nl

P.W.J. Kleinloog

P.W.J. Kleinloog

Functie: administratie diaconie
Telefoon: 0187-664203
Email: pwjkleinloog@hhgmiddelharnis.nl

P.L. Melissant

P.L. Melissant

Functie: Diaken (voorzitter diaconie)
Telefoon: 0187-482352
Email: plmelissant@hhgmiddelharnis.nl

J.G. Volders

J.G. Volders

Functie: Jeugddiaken
Telefoon: 06-21928242
Email: jgvolders@hhgmiddelharnis.nl

G. Wolfert

Functie: Diaken
Email: gwolfert@hhgmiddelharnis.nl

Kerkvoogdij

J. van Broekhoven

Functie: Kerkvoogd
Telefoon: 0187-845533
Email: jvanbroekhoven@hhgmiddelharnis.nl

C.J. van Dam

C.J. van Dam

Functie: Ouderling-kerkvoogd (voorzitter kerkvoogdij)
Telefoon: 0187-487504
Email: cjvandam@hhgmiddelharnis.nl

A. Lodder

Functie: Ouderling-kerkvoogd
Email: alodder@hhgmiddelharnis.nl

R. Rodenburg

R. Rodenburg

Functie: Kerkvoogd
Telefoon: 0187-663998
Email: rrodenburg@hhgmiddelharnis.nl

L.J. Visser

L.J. Visser

Functie: Kerkvoogd
Telefoon: 0187-611696
Email: ljvisser@hhgmiddelharnis.nl

E.J. Vogelaar

E.J. Vogelaar

Functie: Kerkvoogd
Telefoon: 0187-489186
Email: ejvogelaar@hhgmiddelharnis.nl

S.L. Visser

Functie: Penningmeester
Telefoon: 0187-470185
Email: slvisser@hhgmiddelharnis.nl

Kosters

W. de Bonte

Functie: hulpkoster
Telefoon: 06-22194876

L. Mijs

L. Mijs

Functie: koster
Telefoon: 0187-482764
Email: lmijs@hhgmiddelharnis.nl

Jeugdraad

M. Goedegebuur

M. Goedegebuur

Functie: Jeugdouderling (voorzitter jeugdraad)
Telefoon: 0187-609233
Email: mgoedegebuur@hhgmiddelharnis.nl

E. de Waard

Functie: Penningmeester
Telefoon: 0187 - 478299
Email: edwaard@zonnet.nl 

Kerkelijk bureau

L. Mijs

L. Mijs

Functie: koster
Telefoon: 0187-482764
Email: lmijs@hhgmiddelharnis.nl

Pastoraal medewerker

kand. M. Diepeveen

kand. M. Diepeveen

Functie: Pastoraal medewerker
Telefoon: 0187-490979
Email: mdiepeveen@hhgmiddelharnis.nl

Predikant

ds. A. Kos

ds. A. Kos

Functie: predikant
Telefoon: 0187-486777
Email: predikant@hhgmiddelharnis.nl

Financiële administratie

A. Terreehorst

Functie: administrateur
Telefoon: 0187-485541
Email: aterreehorst@hhgmiddelharnis.nl

Jeugdmentoraat team

Ans Blok

Ans Blok

Functie: Jeugdmentor
Telefoon: 06-45879862
Email: cblok@hhgmiddelharnis.nl

Carla Blonk

Carla Blonk

Functie: Jeugdmentor
Telefoon: 06-28403436
Email: kblonk@hhgmiddelharnis.nl

Marijke den Breejen

Marijke den Breejen

Functie: Jeugdmentor
Email: adenbreejen@hhgmiddelharnis.nl

Mels de Jonge

Mels de Jonge

Functie: Jeugdmentor
Telefoon: 06-13230839
Email: mdejonge@hhgmiddelharnis.nl

Pieter Kieviet

Pieter Kieviet

Functie: Hoofdverantwoordelijke kernteam JMT
Telefoon: 06-11051137
Email: pkieviet@hhgmiddelharnis.nl

Joanne Nap

Joanne Nap

Functie: Jeugdmentor
Telefoon: 06-29547217
Email: jnap@hhgmiddelharnis.nl

J.G. Volders

J.G. Volders

Functie: Jeugdmentor
Telefoon: 06-21928242
Email: jgvolders@hhgmiddelharnis.nl

Maarten van Walsem

Maarten van Walsem

Functie: Jeugdmentor
Telefoon: 06-57607859
Email: mkvanwalsem@hhgmiddelharnis.nl

  • © hersteld hervormde kerk 2020

Heeft u vragen over het geloof?

Open Sluit