• " Want alzo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat een iegelijk die in Hem gelooft, niet verderve, maar het eeuwige leven hebbe. " Johannes 3: 16
  • " En Ik zal vijandschap zetten tussen u en tussen deze vrouw, en tussen uw zaad en tussen haar zaad; datzelve zal u de kop vermorzelen, en gij zult het de verzenen vermorzelen. " Genesis 3: 15

Meer over Wie zijn wij?

Contactpersonen

Moderamen

C.J. van Dam

C.J. van Dam

Functie: Ouderling-kerkvoogd
Telefoon: 0187-487504
Email: cjvandam@hhgmiddelharnis.nl

L.W. Driece

L.W. Driece

Functie: Scriba
Telefoon: 0187-489466
Email: lwdriece@hhgmiddelharnis.nl

P.L. Koppenaal

P.L. Koppenaal

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-663698
Email: plkoppenaal@hhgmiddelharnis.nl

ds. A. Kos

ds. A. Kos

Functie: predikant
Telefoon: 0187-486777
Email: predikant@hhgmiddelharnis.nl

P.L. Melissant

P.L. Melissant

Functie: Diaken
Telefoon: 0187-482352
Email: plmelissant@hhgmiddelharnis.nl

Ouderlingen

T. Bakker

T. Bakker

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-486383
Email: tbakker@hhgmiddelharnis.nl

A.J. van den Berge

A.J. van den Berge

Functie: Ouderling-kerkvoogd
Telefoon: 0187-487662
Email: ajvandenberge@hhgmiddelharnis.nl

M. Goedegebuur

M. Goedegebuur

Functie: Jeugdouderling
Telefoon: 0187-609233
Email: mgoedegebuur@hhgmiddelharnis.nl

C.J. van Dam

C.J. van Dam

Functie: Ouderling-kerkvoogd
Telefoon: 0187-487504
Email: cjvandam@hhgmiddelharnis.nl

D.C. van Dam

D.C. van Dam

Functie: Jeugdouderling
Telefoon: 0187-664797
Email: dcvandam@hhgmiddelharnis.nl

P.L. Koppenaal

P.L. Koppenaal

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-663698
Email: plkoppenaal@hhgmiddelharnis.nl

E.J. Mackloet

E.J. Mackloet

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-493868
Email: ejmackloet@hhgmiddelharnis.nl

E.J. Korteweg

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-486479
Email: ejkorteweg@hhgmiddelharnis.nl

F. van Seters

F. van Seters

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-478873
Email: fvanseters@hhgmiddelharnis.nl

J.A. Struik

J.A. Struik

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-601965
Email: jastruik@hhgmiddelharnis.nl

D. in 't Veld

D. in 't Veld

Functie: Ouderling
Telefoon: 0187-632033
Email: dintveld@hhgmiddelharnis.nl

Diaconie

L.W. Driece

L.W. Driece

Functie: Diaken (scriba)
Telefoon: 0187-489466
Email: lwdriece@hhgmiddelharnis.nl

P.L. Melissant

P.L. Melissant

Functie: Diaken
Telefoon: 0187-482352
Email: plmelissant@hhgmiddelharnis.nl

J.G. Volders

J.G. Volders

Functie: Jeugddiaken
Telefoon: 0187-489334
Email: jgvolders@hhgmiddelharnis.nl

P.W.J. Kleinloog

P.W.J. Kleinloog

Functie: administratie diaconie
Telefoon: 0187-664203
Email: pwjkleinloog@hhgmiddelharnis.nl

W.J. Wolfert

W.J. Wolfert

Functie: Diaken (voorzitter diaconie)
Telefoon: 0187-844502
Email: wjwolfert@hhgmiddelharnis.nl

Kerkvoogdij

A.J. van den Berge

A.J. van den Berge

Functie: Ouderling-kerkvoogd (secretaris kerkvoogdij)
Telefoon: 0187-487662
Email: ajvandenberge@hhgmiddelharnis.nl

C.J. van Dam

C.J. van Dam

Functie: Ouderling-kerkvoogd (voorzitter kerkvoogdij)
Telefoon: 0187-487504
Email: cjvandam@hhgmiddelharnis.nl

J. van Broekhoven

Functie: Kerkvoogd
Telefoon: 0187-845533
Email: jvanbroekhoven@hhgmiddelharnis.nl

R. Rodenburg

R. Rodenburg

Functie: Kerkvoogd
Telefoon: 0187-663998
Email: rrodenburg@hhgmiddelharnis.nl

L.J. Visser

L.J. Visser

Functie: Kerkvoogd
Telefoon: 0187-611696
Email: ljvisser@hhgmiddelharnis.nl

E.J. Vogelaar

E.J. Vogelaar

Functie: Kerkvoogd
Telefoon: 0187-489186
Email: ejvogelaar@hhgmiddelharnis.nl

S.L. Visser

Functie: Penningmeester
Telefoon: 0187-470185
Email: slvisser@hhgmiddelharnis.nl

Kosters

L. Mijs

L. Mijs

Functie: koster
Telefoon: 0187-482764
Email: lmijs@hhgmiddelharnis.nl

W. de Bonte

Functie: hulpkoster
Telefoon: 06-22194876

Jeugdraad

M. Goedegebuur

M. Goedegebuur

Functie: Jeugdouderling (voorzitter jeugdraad)
Telefoon: 0187-609233
Email: mgoedegebuur@hhgmiddelharnis.nl

E. de Waard

Functie: Penningmeester
Telefoon: 0187 - 478299
Email: edwaard@zonnet.nl 

Kerkelijk bureau

L. Mijs

L. Mijs

Functie: koster
Telefoon: 0187-482764
Email: lmijs@hhgmiddelharnis.nl

Pastoraal medewerker

kand. M. Diepeveen

kand. M. Diepeveen

Functie: Pastoraal medewerker
Telefoon: 0187-490979
Email: mdiepeveen@hhgmiddelharnis.nl

Predikant

ds. A. Kos

ds. A. Kos

Functie: predikant
Telefoon: 0187-486777
Email: predikant@hhgmiddelharnis.nl

Financiële administratie

A. Terreehorst

Functie: administrateur
Telefoon: 0187-485541
Email: aterreehorst@hhgmiddelharnis.nl

Jeugdmentoraat team

J.G. Volders

J.G. Volders

Functie: Jeugdmentor
Telefoon: 0187-489334
Email: jgvolders@hhgmiddelharnis.nl

Ans Blok

Ans Blok

Functie: Jeugdmentor
Telefoon: 06-45879862
Email: cblok@hhgmiddelharnis.nl

Joanne Nap

Joanne Nap

Functie: Jeugdmentor
Telefoon: 06-29547217
Email: jnap@hhgmiddelharnis.nl

Marijke den Breejen

Marijke den Breejen

Functie: Jeugdmentor
Email: adenbreejen@hhgmiddelharnis.nl

Maarten van Walsem

Maarten van Walsem

Functie: Jeugdmentor
Telefoon: 06-57607859
Email: mkvanwalsem@hhgmiddelharnis.nl

Carla Blonk

Carla Blonk

Functie: Jeugdmentor
Telefoon: 06-28403436
Email: kblonk@hhgmiddelharnis.nl

Mels de Jonge

Mels de Jonge

Functie: Jeugdmentor
Telefoon: 06-13230839
Email: mdejonge@hhgmiddelharnis.nl

Pieter Kieviet

Pieter Kieviet

Functie: Hoofdverantwoordelijke kernteam JMT
Telefoon: 06-11051137
Email: pkieviet@hhgmiddelharnis.nl

  • © hersteld hervormde kerk 2019

Heeft u vragen over het geloof?

Open Sluit